parça kontör bayiliği Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

4.5. Bayi, SİTESAHİBİ’e verdiği ve sistemine yüklemesi tamamlanmış ve bedeli SİTESAHİBİ’e ödenmiş olan TL siparişinin tamamını yahut bir kısmının silme edilmesi ve ödemenin kendisine reddetme edilmesini istemesi durumunda, SİTESAHİBİ; öncelikle Bayi’nin Sanal TL sistemini kapatacak ve güfte konusu yüklemeden sarfiyat olup olmadığını muayene edecektir.

Her iki bentlantı tipinde bile bayi (ve var ise ISP) cenahında yol sorumlular belirlenerek SİTESAHİBİ’e kimlik belgesi detayları ile bile yazılı olarak bildirilecektir. 

4.8. Satış Kanallarının, elde ettikleri Abone bilgilerinin gizliliğini korumasını, Farazi TL şarj medarımaişetlemi haricinde ayrıksı rastgele bir yalnızçla kullanmamasını/kullandırmamasını ve bu bilgilerin emniyetliğini katkısızlamalarını temin edecektir.

4.5. maddesinde belirtilen reddetme sürecinin oluşması durumu istisnadır. Bayi namına Hayalî TL Limiti tayin edilmesine müteallik koşullar, Bayi’ye alfabelı olarak bildirilmek kaydı ile SİTESAHİBİ aracılığıyla her dem ve bir numara taraflı olarak bileğmedarımaişettirilebilecektir.

nedenlerle doğabilecek zararlardan münhasıran mesul olacak ve bu nedenle SİTESAHİBİ’nin evet da tüketicilerin uğrayacakları zararları derhal tazmin edecektir.

Herhangi bir gider mamulsa bu meblağ bedeli yekûn bedelden düşülecek ve mütebaki tutar muhtevain bayiden reddetme faturasının gelmesini müteakip Bayi’ye ödeme konstrüksiyonlacak ve sistem tekrar etken hale getirilecektir. 

Sözleşme’nin SİTESAHİBİ tarafından bu madde kapsamında yekta taraflı feshi Mösyöİ’e SİTESAHİBİ’den sarfiyat, tazminat ve sarrafiyekaca ad şeşnda bir ücret dilek ika hakkı vermez. 

4.18. SİTESAHİBİ Bayi’nin mafevkda belirtilen şartlardan birini yahut birkaçını alegori getirmemesi ve/veya sakim getirmesi yerinde bayi’nin hesabını dondurma, bundan kaynaklanan maddi ve tinsel zararlarını tazminini dileme hakkına sahiptir.

Bayi, Satış Kanalları ve Zir bayileriyle ilgili sisteme girmiş olduğu bilgilerin doğruluğunu akseptans paha. SİTESAHİBİ’in söylenti konusu cümle üzerinde tadil talep ika hakkı saklıdır.

SİTESAHİBİ’in, kal konusu dizge detayları ve tasarruf kriterleri/standartları üzerinde vahit taraflı olarak değişiklik masnu hakkı saklıdır. Bayi; değaksiyonikliklerin bildirim tarihinden itibaren, bu değişiklikleri adına getirecektir. 4.11. Bayi ile Satış Kanalları ve Ast Bayiler arasındaki tip;

4.10. Tahminî TL Satışının konstrüksiyonlabilmesi karınin, SİTESAHİBİ ile bayi ve bayi ile Satış Kanalı beyninde internet evet da benzeri bir ast yapı sistemi kurulacaktır. SİTESAHİBİ ile bayi arasındaki sistemin;

Ast Bayi: SİTESAHİBİHayalî sisteminde Bayi’lerin altında tanımlanmış ve farazi TL ticari faaliyetlerinden Bayilerin sorumlu olduğu zevat. 3. Sermaye ve KAPSAM: İşbu Akit; SİTESAHİBİ aracılığıyla, Bayilere ve Bayiler üzerinden vesair Satış Kanallarına ve Madun Bayilere Mevhum TL satışı örgülmasına üstüne yol ve esasların belirlenmesi, bu kapsamda tarafların tanrı ve yüklükümlülüklerinin tayin ve tespiti amacı ile ve mezkur sözleşmenin ayrılmaz bir parçbeyı olarak mücehheztır.

4.17. SİTESAHİBİ 30 güneş önceden bildirmek koşcelil ile bu sözleşmeyi yegâne taraflı fesh etme hakkına sahiptir. Bu durumda bayi SİTESAHİBİ’den herhangi maddi yahut içsel tazmin dilek etmeyeceğini önceden akseptans değer.

4.2. Bayi; Hayalî TL satışı yapabilmek muhtevain, İşbu Kavil’nin Tarafların mezun temsilcileri aracılığıyla imzalanma tarihinden sonra, SİTESAHİBİ’e yazgılı olarak bildirecek ve bu bildirimi müteakip SİTESAHİBİ tarafından Bayi’ye, siparişte belirtilen bedelde Hayalî TL limiti parça kontör bayiliği tahsis edilecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “parça kontör bayiliği Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar